پاسخ تمام سوالات شما در زمینه پرورش قارچ

نحوه تولید قارچ ----- اصول خاکدهی----اصول رافلینگ----نکات طلایی سالن داری----نحوه فروش محصول----پاسخ به سوالات شما----فروش تجهیزات دست دوم----پاسخ فوری به سوالات----تالار گفتگوی آنلاین

در کانال تلگرام قارچ صنعت عضو شوید تا از مطالب روز دنیای قارچ اطلاع پیدا کنید

کانال کمپوست قارچ
کمپوست قارچ توضیحات بنر
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سالن گلخانه اي
با سلام و تشكر بابت سايت خوبتان
آيا ميشه از سازه هاي گلخانه اي براي پرورش قارچ استفاده كرد؟ آيا نايلوني بودن سازه باعث تابش نور به سالن نميشه البته بنده مي خوام گلخانه را داخل سوله قرار بدم ولي خود سوله در قيمت بالا كلا پنجره دارد.
لطفا راهنمايي بفرماييد
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(06-10-2015, 02:46 PM)ggharch نوشته: با سلام و تشكر بابت سايت خوبتان
آيا ميشه از سازه هاي گلخانه اي براي پرورش قارچ استفاده كرد؟ آيا نايلوني بودن سازه باعث تابش نور به سالن نميشه البته بنده مي خوام گلخانه را داخل سوله قرار بدم ولي خود سوله در قيمت بالا كلا پنجره دارد.
لطفا راهنمايي بفرماييد

آره دوست عزیز میشه..ولی پوشش اون رو باید با پلاستیک و عایق های حرارتی مثل فوم ها اضافه کنی.به این صورت که لایه اول پلاستیک لایه بعدی عایق حرارتی (فوم) و لایه بعدی باز پلاستیک..من خودم کار نکردم ولی آشنا دارم در این زمینه
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(07-10-2015, 01:59 AM)امیر نوشته:
(06-10-2015, 02:46 PM)ggharch نوشته: با سلام و تشكر بابت سايت خوبتان
لطفا راهنمايي بفرماييد

آره دوست عزیز میشه..ولی پوشش اون رو باید با پلاستیک و عایق های حرارتی مثل فوم ها اضافه کنی.به این صورت که لایه اول پلاستیک لایه بعدی عایق حرارتی (فوم) و لایه بعدی باز پلاستیک..من خودم کار نکردم ولی آشنا دارم در این زمینه

با سلام و تشكر
آيا كسي رو سراغ داريد كه گلخانه قارچ داشته باشد لطفا در صورت امكان معرفي كنيد
پاسخ }
سپاس شده توسط:
با سلام و تشكر بابت سايت خوبتان
لطفا راهنمايي بفرماييد

-
-
-
-
-
Heart سلام و عرض ادب  Heart

برای راه اندازی سالن قارچ باید از سازه ای استفاده کنیم که عایق گرما و سرما باشه دلیلش هم این هستش که در پرورش قارچ به دمای ثابت احتیاج هستش و درصورتی که سالن با پلاستیک ساخته بشه تثبیت دما بسیار سخت و غیر ممکن هستش و هزینه انرژی بسیار سنگینی به ما تحمیل می کنه
پاسخ }
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
توضیحات بنر    توضیحات بنر