پاسخ تمام سوالات شما در زمینه پرورش قارچ

نحوه تولید قارچ ----- اصول خاکدهی----اصول رافلینگ----نکات طلایی سالن داری----نحوه فروش محصول----پاسخ به سوالات شما----فروش تجهیزات دست دوم----پاسخ فوری به سوالات----تالار گفتگوی آنلاین

در کانال تلگرام قارچ صنعت عضو شوید تا از مطالب روز دنیای قارچ اطلاع پیدا کنید

کانال کمپوست قارچ
کمپوست قارچ توضیحات بنر
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع کار
سلام
من در مورد پرورش قارچ هیچ اطلاعی ندارم و در اینترنت جستجو کردم و سایت شما رو پیدا کردم مبلغی پول دارم که می خوام باهاش تولید و پرورش قارچ راه بندازم اما نمی دونم که چه وسایل و تجهیزات و اطلاعاتی لازمه البته یه مقدار در موردش تحقیق کردم و یه چیزایی دستم اومده اما اگه لطف کنید منو بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم
پاسخ }
سپاس شده توسط:
(06-02-2018, 05:28 PM)site2017 نوشته: سلام
من در مورد پرورش قارچ هیچ اطلاعی ندارم و در اینترنت جستجو کردم و سایت شما رو پیدا کردم مبلغی پول دارم که می خوام باهاش تولید و پرورش قارچ راه بندازم اما نمی دونم که چه وسایل و تجهیزات و اطلاعاتی لازمه البته یه مقدار در موردش تحقیق کردم و یه چیزایی دستم اومده اما اگه لطف کنید منو بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم

با سلام .
شرکت اروم کشاورز با بیش از 12 سال سابقه ی درخشان در امر پرورش قارچ در کنار شماست.
اگه نیاز به مشاوره در زمینه ی پرورش قارچ دارین، می تونید با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس با ما: 09144432479-04432240912

در ضمن ، شرکت ما تولیدکننده ی انواع فیلم های آموزشی در زمینه پرورش قارچ هست.
اگه در ابتدای کار پرورش قارچ هستید، این فیلم های آموزشی برای شما بسیار مفید خواهد بود.
قیمت این محصول فقط 35000 هست.

[عکس: updownload-8.jpg]

-برای مشاهده ی سایر محصولات ما در زمینه ی پرورش قارچ می تونید به وبسایت ما مراجعه کنید. فروشگاه اروم کشاورز

Big Grin
برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید محصول با ما تماس بگیرید  09144432479-04432240912

برای مشاهده ی محصولات بیشتر به وبسایت فروشگاهی اروم کشاورز مراجعه فرمایید

پاسخ }
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
توضیحات بنر    توضیحات بنر